gif
gif mobile
تفاوت شلوار مام فیت و مام استایل به همراه راهنمای کامل ست کردن لباس

تفاوت شلوار مام فیت و مام استایل به همراه راهنمای کامل ست کردن لباس

تفاوت شلوار مام استایل و مام فیت چیست؟ شلوار مام استایل دارای فاق بلند و جیب های بزرگ و در قسمت ران گشاد و آزاد است. شلوار مام فیت نیز مانند شلوار مام استایل دارای فاق بلند می باشد ولی به اندازه ی مام استایل گشاد و آزاد نیست و فیت بدن است. میزان گشادی در قسمت ران یکی از چندین تفاوت شلوار مام استایل و مام فیت است. در ادامه می خواهیم این دو شلوار را از لحاظ ظاهری بررسی کنیم و ببینیم که هرکدام مناسب چه اندامی می باشند. همچنین با نحوه ی ست کردن شلوار مام فیت و مام استایل بیشتر آشنا می شویم. با ما بمانید.
سایت پادمیرا به صورت تخصصی در حوزه فروش انواع پوشاک زنانه و مردانه فعالیت می کند و انواع شلوار جین مام استایل و مام فیت را عرضه می نماید. برای خرید شلوار مام استایل و مام فیت می توانید به سایت لباس پادمیرا مراجعه کنید.

شلوار مام استایل چیست؟

شلوار های مام استایل در واقع از قدیمی ترین سبک های شلوار جین است که چند سالی است وارد بازار شده و جزو پرفروش و محبوب ترین شلوار های جین است. در واقع این مدل از شلوار مام استایل گشاد و دارای فاق بلندند و جیب های بزرگی دارند پارچه شلوارهای مام استایل از جین های ضخیم هستند که کشسانی هم ندارند در قسمت ران و‌ ساق آزادند و در قسمت مچ  پا کمی جمع تر میشوند قسمت کمر شلوارهای مام استایل بصورت کشی و یا کمربندی تولید می شوند. شلوار های مام فیت در داشتن فاق بلند و گشادی مانند شلوار مام استایل است اما فرق مام استایل و مام فیت که این دو را از هم متمایز کرده در قسمت ران و ساق پا است که معمولا در شلوارهای مام فیت جذب و یا گشاد است و پارچه شلوار مام فیت با ضخامت های مختلف دوخته میشود و کشسانی دارند.
                                         

شلوار مام فیت چیست؟

شلوار مام فیت چیست و فرق مام فیت با مام استایل چیست؟ شلوار مام فیت هم مثل شلوار مام استایل محبوبیت ویژه ای بین طرفداران مد دارد بلکم کمی هم  بیشتر و افراد بیشتری ان را خریداری میکنند . همانطور که از اسمش پیداست فیت بدن است اما تنگ وچسبان نیست و نسبت به شلوار مام استایل گشادی کمتری دارد که باعث میشود پاها را کشیده تر و خوش فرم تر نشان دهد  این از اصلی ترین فرق مام فیت و مام استایل به حساب می آید. از ویژگی های دیگر شلوار مام استایل این است که فاق بلندی دارند و کمر آن ها بالای ناف می رسد که این ویژگی تقریبا به مام استایل شباهت دارد. شلوار های مام فیت  را با پارچه های جین کشی یا ضخامت های متفاوت می دوزند از این رو استایل نسبتا جذب در قسمت ساق پا دارند. بنابراین افراد بیشتری از شلوار مام فیت در استایل خود استفاده میکنند.

شلوار مام فیت مردانه چیست؟

مام فیت یا مام استایل بودن شلوار ها در واقع نوع ایست و ظاهر شلوار را تعیین می کند بنابراین سبک مردانه این شلوار ها تفاوت زیادی با سبک زنانه ندارد. از آن جایی که معمولا قد آقایون از خانم ها کمی بلند تر است. تفاوت اصلی آن ها روی قد شلوار به حساب می آید یعنی شلوار مام فیت مردانه قالبا از نظر قدی بلندتر دوخته می شود معمولا روی مچ پا را می پوشاند. هرچند که در مدل های جدید شلوار های مام فیت پاچه شلوار را تا می زنند و سبک این استایل ها را نسبت به قبل متفاوت تر می کند. بنابر این اگر طرفدار سبک مام استایل و یا مام فیت هستید به راحتی می توانید از آن ها بهره ببرید.

فرق مام فیت و مام استایل در شکل ظاهری 

نقاط مشترکی که شلوار مام فیت و مام استایل دارند عبارتند از: شلوار مام فیت و مام استایل هر دو از پارچه های جین با رنگ های مختلف تولید و به بازار عرضه می گردند. همچنین هر دو شلوار دارای فاق های بلند می باشند. وجه اشتراک دیگر شلوار مام فیت و مام استایل نوع کمر آن هاست که معمولاً یا با کمربندیست یا به صورت کمرکش دوخته می شوند و تا بالای ناف امتداد دارند. قد 90 را می توان به عنوان یکی دیگر از شباهت های ظاهری این دو شلوار دانست. اما موضوع اصلی ما در این مقاله نقاط مشترک این دو شلوار نیست. بلکه می خواهیم بدانیم تفاوت شلوار مام استایل و مام فیت از لحاظ ظاهری در چیست؟

- از جمله فرق مام استایل و مام فیت اینست که شلوار مام استایل دارای جیب های بزرگیست که فرم هیپ هاپی به آن می بخشد. همچنین این مدل شلوار از پارچه های جین ضخیم دوخته می شود که از قابلیت کشسانی نیز برخوردار نمی باشند. ضخیم بودن و کشی نبودن پارچه ی شلوار سبب شده تا در قسمت ران و ساق آزاد و گشاد باشند و به هیچ عنوان به پا نچسبند. اما بلافاصله در قسمت مچ پا شلوار کمی جمع می شود. به همین خاطر فرم شلوارهای اورسایز و اسلش به خود گرفته و بیش از پیش مانند شلوارهای هیپ هاپی می شود. برای افرادی که به این سبک علاقمند هستند بسیار مناسب می باشد.

- اما فرق مام فیت و مام استایل از نظر ظاهری بیشتر بررسی کنیم می توان به ضخامت پارچه ای اشاره کرد که از آن برای دوخت شلوار مام فیت استفاده می نمایند. این پارچه ها که همگی از خانواده ی جین می باشند، دارای ضخامت های مختلفی هستند. یعنی شما می توانید یک شلوار مام فیت نیز در کنار سایر شلوارهای خنک خود برای فصل گرما نیز داشته باشید. پس می توان اصلی ترین تفاوت شلوار مام استایل و مام فیت را در متنوع بودن ضخامت مام فیت و ثابت بودن میزان ضخامت مام استایل اشاره کرد.

- دیگر فرق مام فیت و مام استایل در میزان گشادی و آزادی شلوار است. شلوار مام استایل به دلیل این که کشسانی ندارد گشاد و آزاد دوخته می شود. اما شلوار مام فیت به دلیل این که از پارچه های جین با قابلیت کشی استفاده می کند، نیازی نیست که حتماً آزاد و گشاد باشد. البته این نکته را هم باید اضافه کنیم که گمان نکنید شلوار مام فیت تنگ و چسبان است، خیر. میزان گشادی آن به اندازه ایست که کاملاً فیت بدن است. یعنی نه خیلی گشاد و نه خیلی تنگ که بخواهد باعث آزار پوست شود.

- یک قسمت فرق مام فیت و مام استایل در میزان تنگی و گشادی دمپای آن است. یعنی دمپای شلوار مام فیت مانند مام استایل جمع و تنگ نمی شود. البته می توان گفت این مورد در برخی شلوارهای مام فیت متفاوت است. یعنی در بعضی مدل ها دمپای آن به تناسب قسمت بالا تنگ می شود ولی در برخی مدل ها بدون تنگ تر شدن مچ، قد شلوار به پایین می رسد.

تفاوت مام فیت و مام استایل

تفاوت شلوار مام استایل و مام فیت در ست کردن 

شلوار مام استایل و مام فیت از جمله مدل های شلوار جین محسوب می شوند که هرکدام به نسبت مدل خود از یک میزان آزادی و راحتی برخوردار می باشند. این سبک شلوارها بیشتر برای استایل های اسپرت و کژوال مناسب تر می باشند. اما اگر بخواهیم تفاوت شلوار مام استایل و مام فیت را در نوع ست کردن بررسی کنیم می توان این گونه گفت که:

- یک فرق مام استایل و مام فیت در میزان گشادی آن هاست. اما همین تفاوت باعث شده تا در روش ست کردن سایر لباس ها با هرکدام از این شلوارها متفاوت باشد. به عنوان مثال شلوار مام استایل به دلیل این که در قسمت ران ها گشاد می باشد و حالت پفی دارد، نمی توان شومیز، تونیک یا حتی تیشرت بلندی روی آن پوشید. چرا که این میزان پف باعث می شود لباس رویی نیز بدفرم بایستد و چروک بخورد.
به همین علت بهتر است از لباس هایی که قد کوتاهی دارند استفاده کنید. انواع کراپ ها یا لباس هایی که قد آن ها تا ناف می باشد برای این شلوار مناسب هستند. همچنین می توانید لباسی را که برای بالاتنه انتخاب کرده اید را داخل شلوار قرار دهید تا آن پٌف و تنگی کمر شلوار مام استایل به زیبایی خود را نشان دهد.

- همین فرق مام فیت و مام استایل در تنگی و گشادی قسمت ران می تواند برای شلوار مام فیت هیچ مشکلی ایجاد نکند. چرا که شلوار مام فیت به دلیل فیت بدن بودن قابلیت این را دارد تا به راحتی هر لباسی را با آن ست کنید. یعنی اگر می خواهید لباس بلند یا کوتاه بپوشید کاملاً مجاز هستید. پوشیدن لباس بلند باعث چروک خوردن آن یا ایجاد پٌف نازیبا بر روی آن نمی شود.

- یک مورد دیگر از تفاوت شلوار مام استایل و مام فیت اینست که شلوار مام استایل کاملاً اسپرت و یا کژوال است و با کفش های اسپرت زیباتر می شود. ولی شلوار مام فیت این ویژگی را دارد که بتوان یک استایل مهمانی خودمانی با کفش پاشنه دار را با آن ست کرد.

- اگر بخواهیم یکی دیگر از تفاوت شلوار مام استایل و مام فیت در روش ست کردن را اشاره کنیم می توان ار رده سنی افرادی که این شلوار را می پوشند، نام برد. شلوار مام استایل به لحاظ شکل ظاهری بیشتر مناسب جوانان و مخصوصاً نوجوانان می باشد. در مقابل شلوار مام فیت برای هر رده سنی ولی بیشتر برای سنین جوانی به بالا مناسب تر است. زیرا استایلی خانمانه تر دارد.

ست کردن شلوار مام فیت و مام استایل

خانم های جوانی که دارای ذوق و سلیقه هستند همواره بدنبال پیدا کردن راه های جدیدی برای ست کردن انواع لباس های خود می گردند تا همیشه شیک و جذاب باشند. با مطالعه تفاوت شلوار مام استایل و مام فیت می توانید به راحتی هر مدلی را که بخواهید با آن ها ست کنید و از داشتن استایلی جذاب لذت ببرید. ما نیز در این قسمت از مقاله برای این که شما بتوانید ایده های جدیدی داشته باشید، چند پیشنهاد برای ست کردن شلوار مام فیت و مام استایل آورده ایم که عبارتند از:

- در کشورهایی مانند ایران که قانون حجاب اسلامی وجود دارد، بانوان برای رفتن به بیرون از منزل نیاز به یک پوشش کامل دارند که مانتو یکی از همان پوشش ها محسوب می شود. اما اگر بخواهید شلوار مام استایل را با مانتو ست کنید، پیشنهاد ما به شما پوشیدن یک مانتو کوتاه جلو باز تا زیر باسن است که از قسمت کمر نیز حالت فون داشته و با یک کمربند بسته شود. با این کار یک پف کمی نیز به مانتو وارد می شود. همچنین می توانید از انواع کفش های کتانی که رنگ آن متناسب با استایلتان باشد، استفاده نمایید.  فقط نکته ای که باید در این جا به آن اشاره کنیم اینست که با پوشیدن این لباس، سایز شما دو برابر آنچه که هستید نشان داده خواهد شد. بنابراین اگر نمی خواهید چاق یا چاق تر دیده شوید، بهتر است از پوشیدن چنین ترکیبی صرف نظر کنید.

- اما برای ست کردن شلوار مام فیت با مانتو می توانید از مانتوهای بلند و جلوباز استفاده کنید. برای این که یک استایل شیک و زنانه داشته باشید، بهتر است از کفش پاشنه دار به همراه کیف همرنگ آن استفاده نمایید تا زیبایی استایل شما دو چندان شود. فرق شلوار مام فیت و مام استایل، باعث می شود شما در این استایل بلندتر و کشیده تر دیده شوید و از طرفی ظاهری کاملاً خانمانه به شما می بخشد.

شلوار مام استایل مناسب چه اندامی است؟

هر بدنی لباس خاص خود را می طلبد. یعنی شما باید اندام و ویژگی ها و فرم بدن خود را بشناسید تا بتوانید لباس مناسب برای آن را تهیه کنید. به عنوان مثال اگر دارای اضافه وزن و اندامی تو پُر هستید باید از لباس هایی که کاملاً فیت تن شما باشد استفاده کنید و نباید لباس های پٌف دار و چین دار را بپوشید. چرا که شما را بیش از پیش چاق تر نشان خواهد داد. در مقابل اگر از اندامی لاغر و ظریف برخوردار هستید، بهتر است لباس های پٌف دار و چین دار بپوشید و از پوشیدن لباس های خیلی تنگ خودداری کنید. خصوصاً اگر اندام شما خیلی لاغر باشد با لباس های خیلی تنگ ظاهری ناخوشایند به خود می گیرد.
هدف ما از گفتن تفاوت شلوار مام استال و مام فیت اینست که بدانید باید برای اندام شما کدام یک از این شلوارها مناسب تر است. بنابراین اگر اندامی چاق و دارای اضافه وزن هستید بهتر است از شلوار مام استایل استفاده نکنید. چرا که این شلوارها به خاطر گشاد بودن در قسمت بالای آن، شخص را چاق تر و تپل تر نشان می دهد. همچنین با بیشتر نشان دادن وزن باعث کوتاه تر دیده شدن قد شما می گردد. پس اگر قد بلند یا متوسطی ندارید از پوشیدن شلوار مام استایل خودداری نمایید. در مقابل افرادی که دارای وزن کم یا از اندام لاغری برخوردار هستند، بهتر است از شلوار مام استایل استفاده نمایند. این شلوارها با پُرتر نشان دادن پاهای شما باعث خوش هیکل تر دیده شدن اندامتان می گردد. اصولاً افرادی که خیلی لاغر هستند باید لباس های گشاد تر از سایز خود بپوشند تا لاغری زیاد آن ها خیلی به چشم نیاید.

شلوار مام فیت مناسب چه اندامی است؟ 

از آن جا که برخی مدل های شلوارها به گونه ای طراحی شده اند که افراد لاغر را پُرتر و افراد چاق را لاغرتر نشان دهند، پس شایسته است که شلوار مناسب اندام خود را انتخاب و استفاده نمایید. اما در مورد شلوار مام فیت، به دلیل خاصیت کشسانی و فیت بودن آن، تقریباً برای تمامی اندام ها مناسب است و محدودیتی در استفاده از آن وجود ندارد. نگاه دیگری نسبت به تفاوت شلوار مام استایل و مام فیت وجود دارد و آن اینست که برخی بر این عقیده اند که افراد دارای اضافه وزن بهتر است شلوار مام استایل را انتخاب کنند. چرا که بر باور این افراد، به خاطر گشاد بودن قسمت ران مام استایل، باعث می شود چاقی و پُر بودن ران ها دیده نشود. همچنین افرادی که لاغرتر هستند شلوار مام فیت برای آن ها مناسب تر است. اما بسیاری از طراحان این عقیده و ایده را قبول ندارند. به طور کلی شما هنگام انتخاب شلوار پس از درک فرق مام فیت و مام استایل، باید شلوار مورد نظر خود را پرو کرده و در تن ببینید که کدام یک به شما بیشتر می آید و اندام شما را خوش فرم تر نشان می دهد.

تاریخچه و قدمت شلوارهای گشاد مام استایل و‌ مام فیت

 ابتدا در دهه ۸۰ میلادی این شلوار ها پا به عرصه صنعت مد گذاشت و این مدل شلوار جین های گشاد مام فیت و مام استایل در همون سال ها یکی از ترندهای معروف بوده اند اما مام فیت و مام استایل تفاوت هایی داشتند که امروزه تقریبا از سال ۲۰۱۸ به محبوبیت بیشتر و ویژه ای رسیده اند تا حدی که افراد مشهور و سلبریتی ها و همچنین مدلینگ های سرشناس برای استایل های خاص خود به جین های دهه 80 برگشته و از جین های گشاد مام فیت و مام استایل استفاده میکنند. حتی به این صورت که علاقمندی امروزه به شلوار های مام استایل و مام فیت بیشتر از دهه ۱۹۸۰ است .

شلوارهای گشاد مام استایل در زمان خودش حدود 50 سال پیش در صنعت مد یک استایل  فان و مسخره و بی معنی به شمار میرفته حتی تا حدی که سوژه شوخی ها و جوک های مردم بود. برند topshop اولین برندی است که مجددا شلوارهای مام استایل و مام فیت را به عنوان ترند معرفی کرد بعد از این برندهای پرطرفدار جهانی مثل H&M و ASOS که بین نوجوانان محبوبیت دارد این ترند را دنبال کردند.

یکی از تفاوت هایی که این شلوارها  نسبت به گذشته دارند تا زدن پاچه های انها به اندازه تقریبا دوسانت است و همین موضوع باعث محبوبیت بیشتر بین طرفداران شلوارهای مام استایل ومام فیت شده است که اینکار نمایی خاص و شیک به استایل ها میدهد از دیگر تغییر آنها این است که شلوار های جین اولیه بسیار گشادتر از حالا بود و در مدل مردانه زیپ شلوارها جلو و در مدل زنانه زیپ ها در کنار شلوارها در پشت قرار داشت همچنین از پرچ های مسی برای افزایش مقاومت لبه های جیب ها استفاده میکردند تا ایست بهتری داشته باشد.

 

شلوار مام استایل

 

تفاوت قیمت شلوار های مام فیت و مام استایل

فرق مام فیت با مام استایل در قیمت شاید چندن زیاد نباشد و معمولا در یک رنج قیمتی قرار دارند. اما این شلوارها باتوجه به جنس و کیفیت پارچه و همچنین طراحی هایی که می شوند دارای رنج قیمت متفاوتی است. اما برای خرید شلوار جین زنانه ارزان سایت لباس زنانه پادمیرا بهترین انتخاب شما خواهد بود.

تفاوت قد شلوار های مام استایل و مام فیت

فرق شلوار مام فیت با مام استایل در قد چگونه است؟ شلوار های مام استایل و مام فیت به دلیل آزادی که در استایل خود دارد خیلی بلند نیستند چرا که آزاد بودن پاچه شلوار در مدل مام استایل هنگام پوشیدن نسبت به جین های جذب خود را کوتاه نشان نمیدهد و در نگاه اول قد مناسبی دارند به همین علت معمولا بین 90 تا 95 و به ندرت تا قد 100 تولید میشوند.

بیشتر بخوانید : شلوار قد نود چیست؟

 

قد شلوار مام فیت یا مام استایل 4

 

                                                                           
شلوارهای مام استایل و مام فیت را چگونه میتوان ست کرد؟

فرق شلوار مام فیت ومام استایل در ست کردن لباس چگونه است؟ شاید برای شما سوالاتی ازین دست پیش آمده باشد که شلوارهای مام فیت یا مام استایل رابا چه لباس هایی ست کرد؟ یا با چه کفش هایی می توان پوشی؟ و یا اینکه با چه رنگی میتوان لباس خود را هماهنگ کنیم؟ در ادامه به تمامی این سوالات شما پاسخ خواهیم داد. با ماهمراه باشید:
یکی از پیشنهادهای جذاب برای ست کردن کفش با شلوار های مام استایل و مام فیت کفش های اسپرت و اسنیکرز و کتونی بخصوص کتونی  سفید که گزینه بسیار مناسبی است چرا که رنگ سفید به تنهایی این قدرت را دارد که باعث متمایز کردن تیپ‌ و استایل شما شود. اما به جز کتونی شلوار مام استایل را با هر کفش دیگه ای حتی پاشنه دار هم میتوان آن را ست کرد که این استایل بین دختران جوان طرفداری خاص خودش را دارد اما برای شلوار مام فیت بهتر است از کفش پاشنه دار استفاده نشود. برای مام فیت کفش کتونی و کالج و اسنیکرز مناسب هستند. اگر قصد استفاده روزانه یا پیاده روی دارید بهتر است همراه شلوار مام استایل و یا شلوار مام فیت از کتونی ها در استایل خود استفاده کنید.

 

ست کردن شلوار مام استایل و مام فیت در فصل های مختلف

◘ ممکن است سوال پیش بیاید که شلوار مام استایل را با چه مانتویی بپوشید. در واقع مانتو های جلو باز گشاد می توانند بهترین ترکیب را برایتان ایجاد کنند. از این جهت که شلوار شما آزاد است و معذب نیستید و از طرفی شلوار مام استایل شما به خوبی خود را نشان می دهد.

◘شلوار های مام فیت و مام استایل را میتوان در هرفصلی به راحتی و با لباس های مناسب همان فصل ست کرد. مثلا در تابستان میتوانید شلوار خود را با یک پیراهن یا تی شرت ساده یا طرحدار بپوشید و با یک کفش اسپرت استایل خود را تکمیل کنید.

◘ در پاییز با پولیور و کتونی  و یا لباسی هایی از جنس بافت های ریز به همراه یک نیم بوت

◘ در فصل زمستان با پالتو های بلند و بوت همراه کلاه و شال گردن بافتنی بسیار هماهنگ خواهد شد پیشنهاد میکنم استایل های زمستونی با شلوار های مام فیت و مام استایل را از دست ندهید زیرا در عین سادگی  تیپ های خاص و جذابی ایجاد میکنند.

◘ این شلوار های مام استایل و مام فیت در فصل بهار با یک پیراهن آستین دار بسیار جذاب و خاص میشود همچنین یقه دار بودن پیراهن میتواند جذابیت بیشتر و فاخری به استایل شما بدهد.

ویدئو ست کردن مام استایل و مام فیت

دیدن ویدئو ست کردن مام استایل و مام فیت

مام فیت یا مام استایل

 

چگونه شلوارهای مام فیت و مام استایل را با لباس های رسمی ست کنیم؟

یکی از تفاوت های مام استایل و مام فیت ست کردن با لبس های رسمی است. شما می توانید در ست کردن شلوار های مام استایل و یا مام فیت از ترکیب انها با لباس های مدرن هم استفاده کنید مثلا با یک ‌شومیز و یا سارافون حریر به همراه یک کفش پاشنه بلند استایل خاص خود را تکمیل کنید.

برای حضور در یک محیط رسمی هم میتوان از این دو مدل شلوار گشاد مام استایل و مام فیت به همراه یک کت کوتاه و یا کت بلند استفاده کرد ک باعث ایجاد تضاد خاصی در استایل شما میشود. همینطور میتوانید شلوار مام فیت خود را با مانتوهای کتی و بافت های پاییزه و یا کت های جین به خوبی ست کنید و در استایل های روزانه خود از این هماهنگی استفاده کنید.
                                                                                   
برای استایل های خیابانی تنوع های زیادی وجود دارد مثلا در یک مدل می توانید  از تی شرت زنانه یا شومیز ساده استفاده کنید و بخشی از قسمت جلویی لباس خود را داخل شلوار زده و یا شلوار مام استایل خود را تماما روی لباس خود بزنید و بعد از یک‌ کمربند زیبای دخترونه برای جذابتر شدن استایل خود استفاده کنید. در مدل بعد میتوان شلوار مام استایل یا مام فیت خود را با یک‌ کاپشن کوتاه جلو باز ست کنید .

یک فرق مام استایل ومام فیت دیگر ست کردن شلوار مام استایل با یک مانتو جلو باز و تیشرت روشن است که این استایل در عین سادگی بسیار شیک , پر طرفدار و پرکاربرد است. مدل دیگری که میتوانید ست کنید استفاده از یک پیراهن کاملا پوشیده به همراه شلوار جین مام استایل یا مام فیت خود البته بهتر است ک‌ شلوار روی لباس بیفتد.

فرق شلوار مام فیت و مام استایل در استایل های هنری : شلوار های مام استایل و مام فیت را میتوانید با تیپ های هنری هم ست کنید. تیپ هنری تلفیقی از رنگ های شاد در استایل های مخصوص خود را دارا هستند. بنابراین میتوانید از کفش های رنگی ساق دار مثل ال استار و یا اگر کتونی شما سادست از جوراب رنگی استفاده کنید. از طرفی شال های رنگی با مانتوهای آزادی از جنس  پنبه و الیاف طبیعی استفاده کنید و میتوانید آستین ها را کمی به بالا تا داد که این استایل مورد علاقه بسیاری از تینیجرهاست. می توانید برای ایجاد یک تیپ اسپرت از این شلوار مام استایل خود به همراه یک هودی و کفش کتونی استفاده کنید. با توجه به ست شدن های راحت این شلوار ها و پرکاربرد بودن و اینکه استایل های شیک و خاص خود را ایجاد میکنند در کمد هر خانمی یکی از این شلوارها وجود دارد.

مام فیت یا مام استایل

روش صحیح شستشوی شلوار جین برای اینکه مدت طولانی تری عمر کند چگونه است؟

شستشوی شلوارهای مام استایل و مام فیت مانند شلوار و لباس های جین دیگر است و فرقی باهم ندارند اما به طور کلی جین ها نسبت به پارچه های دیگر عمر طولانی و مقاومت بالایی دارند اولین نکته ای که تاکید میکنم برای ماندگاری بیشتر جین و سالم ماندن انها در طول دوره استفاده از آنها باید انجام داد، این است که وقتی از شلوار جین استفاده نمی کنید حتما آن ها را در یک کیسه پلاستیکی قرار دهید تا کمتر باعث پارگی و فرسودگی شود همینطور رنگ ها و طراحی ها سالم و دست نخورده باقی بماند و به شلوار آسیب نرسد. نکته بعدی اینست که باید توجه داشته باشید شلوار های جین نیاز به شستشوی زیاد ندارند مثلا بعد از دوبار استفاده هرگز آنها را در سبد لباس های کثیف قرار ندهید. زیرا این شلوار های جین تا زمانی که پشت زانو آنها جمع نشده و قسمت زانو شلوار سفید نشده است نیاز به شستشو ندارند.

مام فیت یا مام استایل

 

اصول شستشوی لباس های جین با ماشین لباسشویی چگونه است؟

موقع شستشو جین ها به هیچ عنوان از آب گرم نباید استفاده کرد و ‌بهترین گزینه شستشو با آب ولرم است. در مرحله بعد اگر از ماشین لباسشویی برای شستن جین های خود استفاده میکنید اول از همه بهتر است جین ها را باهم بشورید و یا لباس هایی ک رنگ مشابه با جین دارند همراه انها شسته شود. در بخش بعد آن را حتما روی دور ملایم و حساس تنظیم کنید و از سفید کننده و یا مواد شوینده ای که دارای سفید کننده هستند هرگز استفاده نکنید.
                                                                
◘از نرم کننده ملایم پارچه استفاده کنید.

◘مطالعه اطلاعات هر لباس

دقت کنید اگر برچسبی روی شلوارهای جین هست حتما آن را بخوانید شاید در مورد شستشوی آنها نکته هایی نوشته شدست که لازم است بدانید مثلا نکاتی در رابطه با اولین شستشوی جین مورد نظر که باید رعایت کنیم چه چیزاهایی است. برای احتمال از بین نرفتن رنگ شلوار های جین بهتر است آن را برعکس کنیم و زیپ ها و دکمه ها را ببندیم. بعد از تمام شدن شستشو با ماشین لباسشویی, موقع پهن کردن جین ها بهتر است روی بند در هوای آزاد به صورت برعکس آن ها را پهن کنیم. اما دقت کنید هرگز آنها را در مقابل نور مستقیم آفتاب قرار ندهید. از خشک‌کن  لباسشویی برای خشک‌ کردن جین ها استفاده نکنید و یا حداقل از دور آرامتر خشک کن استفاده کنید زیرا موقع درآوردن آنها از ماشین باید کمی نم دار باشند تا به هنگام پهن کردن بتوان کمی شلوار را کشید و بعد روی بند آویزان کنیم در اینصورت شلوارها موقع خشک شدن دیگر چروک نیستند.

 

◘شستشو با دست و بدون ماشین لباسشویی

در صورت شستشو با دست بهتر است وان حموم یا تشتی بزرگ را پر آب کنیم و مواد شوینده مناسب را با آب مخلوط کنیم بعد اجازه دهیم شلوار جین به مدت 10 تا 20 دقیقه در تشت خیس بخورد و بعد آن را آبکشی کنیم. شستشو با دست میتواند رنگ ها را تا مدت ها حفظ کند و باعث کاهش سایش و فرسودگی حاصل از شستشو با ماشین شود.

تفاوت مام فیت و مام استایل  تفاوت مام فیت و مام استایل فرق مام استایل و مام فیت فرق شلوار مام استایل و مام فیت تفاوت شلوار مام استایل و مام فیت تفاوت مام استایل و مام فیت فرق مام استایل ومام فیت فرق بین مام فیت و مام استایل فرق شلوار مام فیت و مام استایل فرق مام فیت با مام استایل شلوار مام استایل چیست نی نی سایت فرق مام فیت و مام استایل نی نی سایت مام فیت مام فیت چیست فرق شلوار مام فیت و مام استایل چیست؟ فرق شلوار مام فیت با مام استایل تفاوت شلوار مام فیت و مام استایل فرق بین شلوار مام فیت و مام استایل چیست شلوار مام فیت بهتره یا مام استایل نی نی سایت شلوار مام فیت چیست فرق شلوار مام فیت ومام استایل شلوار مام فیت مردانه چیست شلوار مام فیت نی نی سایت فرق شلوار مام استایل با مام فیت تفاوت شلوار مام استایل و مام فیت چیست شلوار مام فیت با مام استایل چه فرقی دارد تفاوت مام فیت با مام استایل فرق مام فیت ومام استایل شلوار لی مام فیت تیپ با شلوار مام فیت مام فیت شلوار شلوارمان فیت شلوار مام فیت و مام استایل چیست شلوار مام فیت و مام استایل شلوار مان فیت تفاوت شلوار مام فیت و مام استایل چیست تفاوت شلوار مام فیت با مام استایل شلوار پارچه ای مام فیت مام فیت یعنی چه شلوار مام استایل برای افراد چاق نی نی سایت شلوار مام فیت با چی ست کنیم مدل مام فیت تفاوت شلوار مام استایل با مام فیت معنی کلمه مام استایل مام فیت یا مام استایل ست کردن شلوار مام فیت نحوه تا زدن شلوار مام استايل مردانه شلوار مام فیت مردانه شلوار جین مام فیت استایل با شلوار مام فیت شلوارمام فیت شلوار مام فیت با هودی جین مام فیت تنخور شلوار مام استایل معنی مام استایل شلوار فیت استایل شلوار مام فيت شلوار مام استار شلوار مانفیت مام‌فیت مدل شلوار مام فیت فیت استایل شلوار جین مام فیت چیست شلوار مام استایل و مام فیت شلوار مام فیت با چی ست میشه

مقالات مرتبط پادمیرا مگ:

 >> همه آنچه که در باره لینن باید بدانید (لینن چیست؟)
>> همه ی ترفندهای پیشگیری و رفع زانو انداختن شلوارهای جین
>> فرق هودی، دورس و سویشرت چیست؟ آموزش کامل به همره ویدئو ست کردن
>> انواع لباس بافتنی، پلیور و ژاکت و نحوه ی ست کردن آنها
>> شلوار اسلش چیست (به همراه انواع ست های جذاب با شلوار اسلش)

 

 

دیدگاه خودرا بنویسید
برای تغییر کد روی آن کلیک کنید
به حروف کوچک و بزرگ حساس نمی باشد
https://github.com/igoshev/laravel-captcha
https://padmira.ir/