gif
gif mobile

پرستو شهیدی

پرستو شهیدی

پرستو شهیدی مؤسس و بنیان گذار پادمیرا

امروز خانواده پادمیرا دیگه یک نفر نیست، یک تفکر جمعی است که به واسطه یک رویا رقم خورد. از وقتی بچه بودم خیلی دوست داشتم خودمو به چالش بکشم و اینکه بتونم کاری رو انجام بدم، برایم جذابیت داشت. تولدم در شهر گرگان تو دل بازار های پر سر و صدا، باعث شد هر لحظه از داد و ستد برام جالب و جذاب باشه. دهه هفتاد با اتفاقات دوران کودکیم گذشت و دهه دوم زندگیم متوجه شدم دیگه باید دست به کار بشم. دانشگاهمو با لیسانس معماری با معدل ۱۷/۶۰ به اتمام رسوندم ولی با توجه به اینکه بازار کاری رو نتونستم توی رشته خودم پیدا کنم، تصمیم گرفتم فروش پوشاک رو از مغازه کوچک پدریم با نام پادمیرا آغاز کنم و طی سال ها با تلاش تک تک دخترا و پسر های مجموعه، پادمیرای امروز رو ساختیم و هدفمون جهانی شدن در حوزه پوشاک است. 

شروع پادمیرا از سال 1392 به یاری خداوند و با راه اندازی فروشگاه فیزیکی و در سال 1399 با راه اندازی فروشگاه اینترنتی پادمیرا آغاز گردید، که خود شروعی دوباره برای مواجه با چالش های بزرگ تر و رسیدن به آرزوهای بزرگ تر نیز بود.

پادمیرا یعنی پرستو شهیدی

درست است که پادمیرا با نام پرستو شهیدی عجین شده است اما برای رسیدن به این جایگاه افراد و مجموعه های زیادی همت نموده اند.

پرستو شهیدی کارآفرین موفق

جریان زندگی از اونجایی شروع میشه که، نمیدونی که نمیدونی، یعنی اصلا حواست نیست که داره چه اتفاقاتی می افته، نسبت به نقطه ضعفات آگاه نیستی و نقطه قوتت رو ارتقاع نمیدی. رسیدن به این جایگاه  در این مدت قطعا نیازمند خون دل خوردن بسیاری است که بتوان گام به گام در راستای موفقیت مجموعه خود، نیروهای وفادار و زحمت کش خود را بیشتر کرد و برای افراد زیادی شغل ایجاد کرد و علاوه بر یک کارآفرین برای پادمیرا، یه مادر دل سوز برای مجموعه نیز بود.

https://padmira.ir/