gif
gif mobile
بهترین شلوار های زنانه مناسب فصل تابستان

بهترین شلوار های زنانه مناسب فصل تابستان

انتخاب یک شلوار تابستانی زنانه که در عین حال خنک و شیک باشد، دغدغه ی بسیاری از خانم ها و دختران است و همچنین بسیاری ازخانم ها به دنبال مدل شلوار تابستانی جدید برای استایل خود هستند. در تابستان هوا بسیار گرم و اذیت کننده خواهد بود و شلوار جز اصلی پوشاک می باشد که مدت زمان طولانی از آن استفاده می شود، از این رو بهتر است در این فصل از شلوار هایی استفاده شود که خیلی چسبان و تنگ نبوده و جنس آن از پارچه هایی باشد که تنفس پذیری بالایی دارند تا از عرق سوز شدن در هوای گرم جلوگیری کند. مدل شلوار تابستانی زنانه جدید بسیار زیاد و متنوع  بوده که ما در این مقاله به بررسی و معرفی بهترین مدل های شلوار برای تابستان و مطالب مرتبط می پردازیم تا شما بتوانید انتخاب راحت تری داشته باشید. فروشگاه پادمیرا یک مجموعه کامل برای انتخاب و خرید انواع پوشاک از جمله شلوار تابستانی زنانه بیرونی و راحتی با تنوع جنس و مدل های مختلف می باشد.

بهترین شلوار های زنانه برای فصل تابستان کدامند؟

بهترین شلوار های زنانه برای تابستان شلوار هایی هستند که جنس مناسب این فصل، رنگ و طرح و همچنین مدل مناسبی داشته باشند که ما به طور جداگانه هر کدام از این خصوصیات را مورد بررسی قرار خواهیم داد تا شما بتوانید بهترین شلوار تابستانی را برای خود انتخاب کنید.

بهترین رنگ شلوار برای تابستان

رنگ های تیره حرارت بالای خورشید در تابستان را کاملا به خود جذب کرده و آن را به بدن شما انتقال می دهند که باعث افزایش تعریق در بدن خواهد بود، اما جذب گرما توسط رنگ های روشن بسیار کم و پایین می باشد. از این رو انتخاب شلوار های رنگ روشن برای تابستان بهترین گزینه می باشد. رنگ هایی مثل آبی آسمانی، سفید، یاسی، کرم، لیمویی، صورتی کمرنگ و غیره رنگ های مناسبی می باشد. البته هنگام انتخاب شلوار حتما به رنگ بقیه لباس ها در استایل خود از جمله شومیز، مانتو و شال و روسری دقت کنید و رنگی را برای شلوار انتخاب کنید که در عین حال که روشن است، با رنگ بقیه اجزای استایل همخوانی داشته و ست شود.

بهترین شلوار های زنانه مناسب فصل تابستان 1

بهترین جنس شلوار برای تابستان

◘شلوار نخی و پنبه ای

هر خانمی باید حداقل یک شلوار نخی در کمد لباس خود داشته باشد، زیرا شلوار های نخی و نخ پنبه بسیار راحت و سبک هستند و برای پوشیدن در موقعیت های غیر رسمی، هنگام تفریح یا انجام فعالیت روزمره بسیار مناسب هستند. علاوه بر این جنس های نخی به شرطی که از الیاف مصنوعی در ترکیب آن ها استفاده نشده باشد، هوا را به خوبی از خود عبور میدهد و از عرق سوز شدن جلوگیری می کند. اما یک ایراد بزرگ شلوار های نخی و نخ پنبه این است که به سرعت چروک می شوند. از این رو بهتر است از پوشیدن شلوار های نخی در مجالس و مکان های رسمی خودداری نمایید. این جنس شلوار هم به صورت ساده و تکرنگ و هم به صورت طرحدار وجود دارد که شلوار نخی طرحدار ترند تابستان امسال می باشد.

شلوار کتان

شلوار کتان شلواری خنک برای تابستان می باشد. جنس کتان بسیار خنک و راحت بوده و جریان هوا را به خوبی عبور می دهد از این رو برای تولید شلوار های اسپرت زنانه تابستانی بسیار مناسب است. همچنین این جنس به دو صورت کتان ساده و کتان کش وجود دارد که از پارچه کتان کش بیشتر برای دوخت شلوار های جذب و از کتان ساده برای دوخت شلوار های گشاد و آزاد استفاده می شود. 

شلوار لینن

لینن پارچه ای تولید شده از الیاف طبیعی می باشد و تولید شلوار از این پارچه بسیار رواج دارد، زیرا پارچه لینن بسیار سبک وزن و خنک بوده و همچنین تنفس پذیری بالایی دارد. علاوه بر این رطوبت حاصل از عرق را به خوبی به خود جذب کرده و با سرعت خشک می شود که همین امر باعث می شود عرق کردن پاهای شما در تابستان باعث اذیت و آزار شما نشود. پس از انتخاب یک شلوار لینن شیک و خنک در استایل خود غافل نشوید چرا که انتخاب بسیار مناسبی برای فصل تابستان و برای دورهمی ها و فعالیت روزمره می باشد.

شلوار جین

بهترین انتخاب برای شلوار های جین زنانه تابستانی،  جین های نازک و کاغذی می باشد. زیرا شلوار های جین معمولی ضخیم بوده و تنفس پذیری خوب و بالایی برای استفاده در فصل تابستان ندارند. اما جین های کاغذی و نازک بسیار راحت بوده و هوا در آن به خوبی جریان می یابد و گزینه بسیار خوبی برای تابستان می باشد.

شلوار پارچه ای

شلوار های پارچه ای از جمله کرپ ها که سبک و نازک می باشند بسیار مناسب استفاده در فصل تابستان علی الخصوص در موقعیت های رسمی می باشد. شلوار پارچه ای تابستانی زنانه بسیار نرم و لطیف است که شما با پوشیدن آن ها احساس بسیار خوبی خواهید داشت.

بهترین شلوار های زنانه مناسب فصل تابستان 2

بهترین مدل های شلوار برای تابستان

پس از شناخت بهترین جنس و رنگ برای شلوار های تابستانی، اکنون به معرفی بهترین مدل های شلوار برای تابستان خواهیم پرداخت.

◘مدل بگ و نیم بگ

یکی از راحتترین انتخاب برای شلوار تابستانی، شلوار های بگ و نیم بگ می باشد. این شلوار ها از بالا و قسمت ران ها کاملا گشاد بوده و به صورت راسته تا پایین می آید. گشاد بودن این شلوار ها باعث می شود که هوا به خوبی از آن عبور کرده و و باد درون پاهای شما جریان پیدا کرده و شما احساس خنکی خواهید داشت. می توان از جنس هایی مانند لینن و جین کاغذی برای دوخت شلوار های بگ و نیم بگ استفاده کرد. علاوه بر این ها فرم شلوار بگ به گونه است که استایل شما را بسیار کشیده و شیک نشان خواهد داد.

◘مدل مام استایل

یک مدل اسپرت و راحت برای فصل تابستان، شلوار مام استایل می باشد. فرم شلوار مام استایل به گونه ای است که از بالا و قسمت ران گشاد بوده و پایین شلوار کمی تنگ تر می شود و در کل حالت آزاد و راحتی دارد. بهترین جنس برای شلوار های مام استایل کتان و جین و یا پارچه ای می باشد.

◘دامن شلواری

دامن شلواری یک مدل بسیار راحت و خنک برای دورهمی های دوستانه و میهمانی ها در تابستان می باشد. این شلوار ها کاملا آزاد و گشاد بوده و فرمی مانند دامن دارند. بهتر است از جنس هایی همچون نخی، لینن و یا ابروبادی برای دوخت این مدل از شلوار استفاده کرد.

◘شلوار راسته

شلوارهای راسته به خصوص شلوار پارچه ای راسته که از جنس کرپ باشند، یک انتخاب عالی برای مجالس، میهمانی ها و موقعیت های رسمی است. فرم این شلوار بسیار شیک و مرتب بوده و استایل شما را منحصر به فرد و خاص می کند.

◘شلوار کارگو

مدل شلوار کارگو به گونه ای است که از بالا تا پایین گشاد بوده و دارای جیب هایی در دوطرف شلوار می باشد. این مدل از شلوار در بین نوجوان ها بسیار طرفدار دارد. اگر قصد انتخاب شلوار کارگو را برای تابستان دارید بهتر است از شلوار هایی که از پارچه های خنک و نازک دوخته شده اند استفاده کنید تا احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

◘شلوار واید لگ

شلوار های واید لگ در قسمت کمر و باسن جذب بوده و از قسمت باسن به پایین گشاد و دمپا می شود. فرم شلوار های واید لگ چیزی بین دامن شلواری و شلوار بگ است. شلوار های واید لگ نیز به دلیل آزادی و راحتی که دارند مناسب فصل تابستان می باشند. این مدل از شلوار را می توان با پارچه هایی مانند جین نازک، لینن و نخی دوخت.

بهترین شلوار های زنانه مناسب فصل تابستان 3

ایده هایی برای ست کردن شلوار تابستانی با انواع لباس

 • استایل روزمره

برای استایل های روزمره و دورهمی ها می توانید یک شومیز یا مانتو خنک لینن یا نخی را با یک شلوار بگ با همین جنس و یک شال اسپرت و نخی ست کرده و همراه آن از یک کفش صندل تخت و یا کالج استفاده کنید. برای راحتی بیشتر کتونی روشن و سفید هم انتخاب مناسبی خواهد بود. همراه این استایل بهتر است کیف کوچک انتخاب کرده و آن را به طور کج بیاندازید. همچنین می توانید در این استایل هم از پارچه های ساده و هم از پارچه های طرحدار برای شلوار یا مانتو و شومیز خود استفاده کنید.

• استایل اسپرت

استایل اسپرت یک استایل بسیار پرطرفدار و راحت برای جوان ها و نوجوان ها می باشد. برای این استایل می توانید از یک شلوار مام استایل جین به همراه یک شومیز و یا مانتو خنک از جنس نخی یا لینن با کتونی سفید استفاده کنید. برای انتخاب شال و روسری همراه این استایل، شال نخی یا لینن گزینه مناسبتری است.

• استایل مجلسی

اگر در تابستان قصد رفتن به مجالس و موقعیت های رسمی را دارید، بهترین انتخاب برای شما شلوار های پارچه ای راسته از جنس کرپ مانند کرپ کنزو، مازراتی و غیره به همراه یک کت یا مانتو کتی با همین جنس می باشد. همراه این استایل بهتر است از کفش های پاشنه بلند استفاده کرده تا خیلی شیک و مرتب به نظر برسید. استفاده از روسری انتخاب بهتری برای این استایل خواهد بود. سعی کنید برای این استایل از پارچه های ساده و بدون طرح استفاده کنید.

جمع بندی

بهترین مدل های شلوار برای تابستان که هوا بسیار گرم و طاقت فرساست، شلوار هایی است که جنس هایی نرم و لطیف داشته و فرم آن ها گشاد و آزاد باشد تا هوا به خوبی در آن جریان پیدا کند. اگر شما یک شلوار با جنس نامناسب و الیاف مصنوعی و تنگ و چسبان را انتخاب کنید، ممکن است عرق سوز شده و دچار حساسیت های پوستی شوید و همین امر موجب کلافگی و آزار و اذیت شما حین انجام کار و فعالیت روزمره در تابستان خواهد بود. از این رو انتخاب و خرید شلوار خنک تابستانی زنانه بسیار حائز اهمیت می باشد. فروشگاه پادمیرا ارائه دهنده انواع مختلف پوشاک زنانه و مردانه از جمله شلوارهای اسپرت زنانه تابستانی با مدل ها و طرح و رنگ های بسیار متنوع و کیفیت بسیار بالا می باشد. شما همراهان گرامی هم می توانید  برای خرید اینترنتی شلوار زنانه به سایت این فروشگاه مراجعه کرده و هم برای خرید شلوار زنانه و خرید شلوار جین به صورت حضوری به این فروشگاه در گرگان مراجعه نمایید.

دیدگاه خودرا بنویسید
برای تغییر کد روی آن کلیک کنید
به حروف کوچک و بزرگ حساس نمی باشد
https://github.com/igoshev/laravel-captcha
https://padmira.ir/