gif
gif mobile

درباره پادمیرا

درباره پادمیرا

فروشگاه پادمیرا در سال 1392 در شهرگرگان در فضایی حدوداً 40 متر مربع بصورت فروش فیزیکی تاسیس شد. در سال های نخست فروش پوشاک فقط برای خانم ها اختصاصاً ارائه میشد ، اونم در محله ای کوچک در شهر، که نه بازاری در آنجا رونق داشت و نه آنقدر محل عبور پیاده رو ، درست در پشت چراغ قرمز راهنمایی که فقط ماشین های در حال عبور ویترین کوچکی داخل آن یک چرخ خیاطی قدیمی وجود داشت دیده میشد. خانم پرستو شهیدی مالک برند پادمیرا توانست در آن محله آنچنان بازاری برای محل ایجاد کند که با انتقال فروشگاه به فضایی بزرگتر همه خوشحال بودن جز کسبه محل که انگار قراره رونق از آنجا برود. اعتماد به پرستو شهیدی و پادمیرا آنقدر زیاد شد که در سال دوم راه اندازی پیج اینستاگرام فروشگاه ، پادمیرا 100 هزار نفره شدنشو جشن گرفت . در حال حاضرهم توانسته با کارآفرینی ، مجموعه ای متعهد و خدمت رسان و رضایت بخش برای مشتریان ، به یکی از بزرگترین و معتبرترین گروه های اقتصادی کشورمان تبدیل شود .

 سیستم توزیع کالا در پادمیرا توسط شرکت ملی پست ایران انجام می شود . همچنین در طول فعالیت خود با جمع‌آوری هزار کالای موجود درسایت تلاش کرده سلایق متنوع مخاطبان خود را پوشش دهد.

پادمیرا با به‌ کارگیری زیرساخت های استاندارد در بخش های مختلف خود، تضمین‌کننده‌ تحویل به موقع کالا و پشتیبانی پاسخگو و پیگیرانه است و تجربه‌ خوشایند و متمایزی از خرید اینترنتی برای شما به وجود آورد .

امروز پادمیرا فقط برای خانم ها نیست محصولات متنوعی برای کودکان و آقایان دروبسایت خود ارائه داده است . ما در پادمیرا به کیفیت و قیمت مناسب اهمیت زیادی می‌دهیم. برایمان مهم است که بهترین و مرغوب‌ترین کالاها را به دست مشتریان برسانیم.

پادمیرا در حال رشد است و در این راه دست دردست شما و به پشتوانه و اعتماد به تیمی پرانرژی، فعال و نوآور به سمت خدمت‌رسانی هرچه بهتر به شما مشتریان عزیز قدم برخواهیم داشت.

 

0000

https://padmira.ir/